1. Haberler
  2. Güncel
  3. İzmit Belediyesi, spor tesislerinin donanımını güçlendiriyor

İzmit Belediyesi, spor tesislerinin donanımını güçlendiriyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sporun her alanında alt yapıya, tesisleşmeye, spora ve sporcuya destek veren İzmit Belediyesi, Akmeşe Mahallesinde inşa ettiği Süper Enduro ve Cross Yarış Parkurunun sporcular için kullanımını daha konforlu ve kullanışlı hale getirebilmek adına alana sporcu ve hakem konteynerleri yerleştirdi.

 

MAHALLE SAKİNLERİ MEMNUN

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği çalışmayla donanımı güçlendirilen alanda bulunan ve uzun yıllardır eksikleri bulunduğu için mahalle sakinleri tarafından aktif bir şekilde kullanılamayan futbol sahası da daha sağlıklı hale getirildi. Vatandaşlar gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı İzmit Belediyesine teşekkürlerini iletti.

 

KONTEYNERLER ALANDA

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından 3 adedi sporcu soyunma odası ve duş, 1 adedi hakem ve görevli konteyneri olmak üzere toplam 4 adet 21 metrekarelik konteyner alana yerleştirildi. Konteynerlerin kullanıma hazır hale gelmesi için 2 adet foseptik tank sistemi inşasını da kısa sürede gerçekleştiren ekipler, altyapı çalışmalarını da tamamladıktan sonra konteynerleri sporseverlerin hizmetine sunacak.

İzmit Belediyesi, spor tesislerinin donanımını güçlendiriyor
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir