1. Haberler
  2. Güncel
  3. İzmit Belediyesin o muhtara kınama

İzmit Belediyesin o muhtara kınama

İzmit Belediyesin o muhtara kınama
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocatepe Mahalle Muhtarı Mustafa Kabak, sosyal medya hesabından İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri bölgede çalışma yapmasına rağmen yakışıksız bir paylaşımda bulunmuştur.

 

BÜYÜKŞEHİR MUHTARI BELEDİYE İŞÇİSİYLE DALGA GEÇTİ

Büyükşehir Belediyesi personeli olarak algı çalışmalarına devam eden Muhtar Kabak mahallede otlayan koyunların fotoğrafının üzerine “Ekipler tam gaz çalışıyor. Hafta sonu falan fark etmez. Teşekkürler İzmit Belediyesi” yazarak İzmit Belediyesinin bölgede çalışan emekçileriyle kendince dalga geçmiştir.

BU SAYGISIZLIK KABUL EDİLEMEZ

İzmit’in dört bir yanında canla başla çalışan emekçilere yapılan bu saygısızlık asla kabul edilemez. İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri haksız birçok eleştiriye rağmen büyük bir özveriyle çalışmalarına devam etmektedir.

EKİPLER ÇALIŞIRKEN PAYLAŞTI

Kaldı ki İzmit Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri muhtar Mustafa Kabak’ın dalga geçer tarzda yaptığı paylaşım sırasında Kocatepe Mahallesi Kemal Varol Sokak’ta ve 106. Sokakta ot biçme çalışmaları gerçekleştirmiştir. İzmit Belediyesi olarak bölge halkının taleplerini yerine getirmek adına çalışmalarımıza her zaman olduğu gibi yine aralıksız devam edeceğiz.
İzmit Belediyesin o muhtara kınama

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir