Korkusuz Kocaeli

Kimi tatile kimi aile ziyaretine gidiyor

OTOGAR
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

9 günlük Kurban Bayramı tatilini değerlendirmek isteyen vatandaşlar, kimisi tatil beldelerine, kimisi de il ve ilçelerine gitmek için yola koyuldu. Türkiye’nin bir çok yerinde olduğu gibi İzmit Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde yoğunluk oluşmaya başladı. Günler öncesinde biletini kesen vatandaşlar, valizlerini aldıkları gibi otogarın yolunu tuttu.

“AİLEMLE BİRLİKTE BAYRAM TATİLİNİ AYVALIK’A GEÇİRECEĞİZ”

Dünürünü Karasu’ya yolcu etmeye gelen Hasan Tufan, “Oğlumun arabasıyla Ayvalık’a tatile gideceğiz. Ailemle birlikte bayram tatilini Ayvalık’a geçireceğiz. 9 günlük tatili dolu değerlendireceğiz. Bayramın 9 güne çıkarılması çok iyi oldu, vatandaşlar aileleriyle buluşma fırsatı buldu. Bizim gelenek göreneklerimize göre, bayramı birlikte geçirme adeti var. Biz de o adeti yaşatıyoruz. Bilet fiyatları makul, pahalı değil. Herkese huzurlu bir bayram diliyorum” dedi.

“BAYRAM TATİLİNİN ATMOSFERİNİ OTOGARDAKİ YOĞUNLUKTAN HİSSEDİYORUM”

Şehir dışından ailesinin yanına gelen Bedia Arşın, Bayram tatilini ailemle birlikte evde geçireceğim. Bayram tatilinin atmosferini şimdiden otogarda bile yoğunluktan hissediyorum. Uzun yolculuklara göre fiyatlar normal. Bayramı ailelerimizle geçirmeyi tercih ediyoruz” diye konuştu.

Kimi tatile kimi aile ziyaretine gidiyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir