Kocaeli Büyükşehir işçileri ölü köpeği çöpe attı

kocaeli büyükşehir ölü köpek çöp
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocaeli Gazeteleri… Kocaeli Büyükşehir Belediyesi işçilerinin ölü köpeği çöpe atması sosyal medyada paylaşılan görüntülerle ortaya çıktı.

 

Kocaeli Haber… Bir vatandaşın Twitter’dan üzerinden paylaştığı ve ölü sokak köpeğinin çöpe atıldığı görüntüsündeki aracın Kocaeli Büyükşehir Belediyesi aracı olduğu belirlendi.

 

VATANDAŞ DUYARSIZ KALMADI

İzmit Sanayi Mahallesi Namzet Sokak üzerinde, ölü bir sokak köpeğinin çöpe atıldığını gören vatandaş durumu cep telefonuyla kaydetti. Kaydettiği görüntüleri Twitter’a yükleyen vatandaş duruma tepki göstererek “Kocaeli Namzet Sokak’ta bir çöp konteynerine beyaz bir pikaptan inen belediye temizlik işçisi kıyafetli 2 şahıs bu hayvanı bu çöpe attılar. Ölen hayvanların çöp konteynerlerine atılması normal midir?” diyerek belediye başkanlarını etiketledi.

 

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR’E AİT ÇIKTI

Söz konusu Twitter paylaşımında yer alan bir plaka fotoğrafı bilgisi ise gerçeği ortaya çıkardı. Ölü köpeği halk sağlığını da tehdit edercesine İzmit Belediyesine ait çöp konteynerine atan işçilerin Büyükşehir Belediyesine ait olduğu anlaşıldı.

asfaf

Kocaeli Büyükşehir işçileri ölü köpeği çöpe attı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir