Kocaeli Valiliği’nden vatandaşlara uyarı! Bu saatlerde dışarı çıkmayın

kocaeli hava durumu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocaeli Gazeteleri… Kocaeli Valiliği yüksek hava sıcaklıkları nedeniyle uyarıda bulunarak, kronik rahatsızlıkları olanların günün en sıcak saatleri olan 11.00 ile 16.00 arasında dikkatli olmaları istenildi.

 

Kocaeli Haber… Kocaeli Valiliği yüksek hava sıcaklıkları nedeniyle uyarıda bulundu. Kronik rahatsızlıkları olanların saat 11.00 ile 16.00 arasında dikkatli olmaları istendi. Valilikten yapılan uyarıda şu ifadeler kullanıldı;

“Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nce yapılan son değerlendirmelere göre; Mevsim normalleri civarında seyreden hava sıcaklıklarının,  bugün saat 11:00’den 02.09.2023 Cumartesi saat 18:00’e kadar mevsim normallerinin üzerine çıkması bekleniyor. Hava sıcaklıklarının hafta boyunca mevsim normallerinin 8 ila 10 derece üzerine çıkacağı, 02.09.2023 Cumartesi günü akşam saatlerinden itibaren bölge genelinde mevsim normallerine döneceği bekleniyor. Mevsim normalleri üzerinde seyredecek hava sıcaklıkları nedeniyle kronik rahatsızlığı olanlar, yaşlılarımız ve çocuklarımız başta olmak üzere vatandaşlarımızın günün en sıcak saatleri olan 11.00 ile 16.00 saatleri arasında dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.”

 

Haber :   Kocaelili Mimarlardan Kocaeli Büyükşehirin cami projesine tepki
Kocaeli Valiliği’nden vatandaşlara uyarı! Bu saatlerde dışarı çıkmayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir