Milyonları Kocaeli’de kazanıyor Beşiktaş’ a sponsor oldu

tüpraş beşikttaş
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocaeli’de kurulu bulunan Tüpraş, Beşiktaş’ ın sponsoru oldu.

Söz konusu bilgi 21 Eylül’de de Beşiktaş’ı takip eden muhabirlerden Sercan Dikme tarafından dile getirildi. Dikme, “Anlaşmanın bir kaç gün içinde açıklanması bekleniyor. Alınacak ücretin yıllık 8 milyon dolar veya Euro olduğunu duydum” dedi.

Tüpraş, Beşiktaş’ın kongre üyesi ve camianın en saygın isimlerinden biri olan Rahmi Koç’un onursal başkanı olduğu Koç Holding şirketi. Türkiye’nin en büyük petrol rafireni şirketi konumunda. Şirket 2006 yılında özelleştirildi ve Koç tarafından alındı. Tüpraş, her yıl açıklanan “Türkiye’nin En Büyük 500 Şirketi” sıralamasında zirveyi kimseye vermiyor. 2023’te açıklanan son listeye göre merkezi Kocaeli’nde bulunan Tüpraş, 481 milyar 765 milyon liralık cirosu, 6 bin 112 çalışanıyla ilk sırada yer alıyor.

Koç Holding, yıllarca Beko markasıyla da Beşiktaş’ın forma göğüs sponsoru oldu. Söz konusu marka halihazırda da forma sırt sponsoru olarak desteğini sürdürüyor. Holdingin bir çok markası Siyah Beyazlı kulübün diğer branşlarına da sponsor olarak destek verdi.

 

 

 

 

 

Milyonları Kocaeli’de kazanıyor Beşiktaş’ a sponsor oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Selman femli 22 Eylül 2023, 13:23

    Pisliğini biz vekiyoruz

    Yemi burdsn yiyor..
    ……yumurtayı İstanbul a yapıyor..

    Cevapla