Murat Öztürk Kocaelispor’u misafir edecekti 23 bin TL’lik hesap kulübe kaldı

kocaelispor murat öztürk ü
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocaeli Gazeteleri… İzmit Kent ve Ticari Dayanışma Derneği Başkanı Murat Öztürk’ün, Kapanönü’nde düzenlenen Kocaelispor buluşmasında 23 bin TL’lik hesabı ödemediği iddiasına ilişkin Kocaelispor Yönetimi’nden açıklama geldi.

Kocaeli Haber… Geçtiğimiz cumartesi günü Kocaelispor Kapanönü’nde düzenlenen etkinlikte İKM Başkanı Murat Öztürk tarafından misafir edilmişti. Ancak anlaşmazlık nedeniyle hesap konusunda problem çıkmıştı. Öztürk, 50 kişi için 12 bin TL anlaşma yapılan yemekte, katılımcı sayısının artmasıyla mekan sahibi 23 bin TL’lik hesabı ödememişti. Kocaelispor Yönetimi’nden konuya ilişkin açıklama geldi. Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

 

“İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Merkezi (İKM) Başkanı Murat Öztürk’ün davetlisi olarak 09.09.2023 tarihinde Kapanönü’nde değerli İzmitli esnaflarımızla, vatandaşlarımızla bir araya geldik.Söz konusu programda yine İKM Başkanı tarafından Kapanönü’nde yemeğe davet edildik. Bu yemeğin parasının ödenmediğini daha sonra basın yoluyla öğrenmiş bulunmaktayız.İzmitlilerle buluşma programımız bizler açısından ne kadar mutluluk verici olduysa, hesap ödenmemesiyle ilgili bir haberde kulübümüzün adının geçmesinden daha fazla üzüntü duyduk.Durumdan o an haberimiz olsa, gereği mutlaka yapılacaktı. Ancak misafir olarak katıldığımız bir programda böyle bir hadise yaşanacağı aklımızın ucundan geçmemiştir.Öncelikle yemek yediğimiz mekan sahibi esnafımızın mağduriyetini Kocaelispor Kulübü olarak ivedilikle giderdiğimizi, İKM Başkanı tarafından söz verilen yemek parasını kulübümüz tarafından bugün sabah ödendiğini belirtmek isteriz.Bizleri o gün son derece misafirperver bir şekilde ağırlayan, yakın ilgi gösteren mekan sahibi Barkın Atakan’a ayrıca teşekkür ederiz.Saygılarımızla kamuoyunun bilgisine sunarız.”

 

Murat Öztürk Kocaelispor’u misafir edecekti 23 bin TL’lik hesap kulübe kaldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir