1. Haberler
  2. Güncel
  3. Okumak için Kocaeli’ye gelmişti! Evlilik cüzdanıyla geri döndü

Okumak için Kocaeli’ye gelmişti! Evlilik cüzdanıyla geri döndü

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Konya’dan okumak için Kocaeli’ne gelen Fahriye Büyükçiçek, 2 ay önce ortadan kaybolunca ailesi Müge Anlı’ya başvurdu. Kızları okusun diye ellerindeki tek ineği sattığını söyleyen babanın çaresiz hali ekran başındakileri derinden etkiledi. Müge Anlı, Fahriye’nin kendinden 23 yaş büyük Hasım’la apar topar evlendiğini ortaya çıkarınca Büyükçiçek ailesi neye uğradığını şaşırdı.

İNEĞİNİ SATIP YURDA YERLEŞTİRDİ

Kocaeli Üniversitesi’nde eğitim gören ailesinin beslediği ineği satarak yurda yerleştirdiği 19 yaşındaki Fahriye Büyükçiçek’ten iki aydır haber alınamıyordu. Ailesi Konya’da yaşayan, üniversite sınavlarını kazanınca Kocaeli’ye gelen 19 yaşındaki Fahriye Büyükçiçek’in ailesi kızlarının kendinden yaşça büyük birisiyle evlendiğini öğrenince soluğu ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aldı.

Fahriye Büyükçiçek’in Kandıra’da yaşayan 42 yaşındaki Hasım bey ile evlendiklerini öğrenen aile çocuklarının geri dönmesi çağrısında bulundu. Programın sunucu Müge Anlı, Fahriye Büyükçiçek ile Hasım beyin dün itibariyle evlendiklerini söyledi.

CİNLER MUSALLAT OLMUŞ

19 yaşındaki üniversite öğrencisi Fahriye Büyükçiçek’in daha önce annesine kendisine cinlerin musallat olduğunu söylediğini belirten aile, evlendiği Hasım beyin ise kendilerine ‘Kötü adamlar ona musallat oldu, yanıma aldım’ dediğini söyledi. 

DÜN EVLENMİŞLER

Müge Anlı ise Fahriye Büyükçiçek’in evlendiği Hasım beye seslenerek “Ahmet beyin niye boynunu bükük bıraktınız? Gidip isteseydiniz, herşeyi usulüne uygun yapsaydınız” dedi. Kızının geri gelmesi için tekrar çağrıda bulunan baba Ahmet Büyükçiçek ise “Çocuğu kumpasa getirdiler kandırdılar. Kızım böyle olunca eşim kısmi felç geçirdi. Ben onun için ineğimi sattım okusun diye. Evladım beni yere koyup bıraktı” dedi. Müge Anlı ise “Ben size inek alacağım söz” dedi.

MADDE Mİ KULLANIYOR?

İzleyenlerin ve stüdyoda bulunanların yüreği, acılı baba Ahmet’in feryatlarıyla dağlandı. Rahmi Bey ve Şevki Hoca’nın kızları için yardımda bulunacağını, kızlarıyla ilgili madde kullanımı veya başka bir psikolojik sorunu olup olmadıklarını öğreneceklerini söyleyen Anlı, Fahriye ve Hasım’ı canlı yayında misafir etti. Ancak acılı dede, karşısında torunuyla evlenen Hasım’ı görünce çılgına döndü ve yumruk attı. Taraflar ayrı yerlere oturulurken, bir süre sonra Fahriye stüdyoyu terk etti, Hasım ise pişkin pişkin gülerek herkesi çileden çıkarttı. Ardından Müge Anlı da okuması gereken yaşta Fahriye ile evlendiği için ve birden fazla vukuatı olduğu için Hasım’a tepkisini dile getirdi.
 

 

Okumak için Kocaeli’ye gelmişti! Evlilik cüzdanıyla geri döndü
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir