1. Haberler
  2. Güncel
  3. Ortaburun’da açılan yeni yol ulaşımı kolaylaştıracak

Ortaburun’da açılan yeni yol ulaşımı kolaylaştıracak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kent genelinde yol bakım, onarım ve yol açma çalışmalarına devam ediyor. Özellikle kırsal mahallelerle ulaşımı daha güvenli ve konforlu hale getirmek adına çalışmalarını sürdüren ekipler, Ortaburun Mahallesi’nde vatandaşların talebi doğrultusunda yeni imar yolu açtı. 
 
TOPLAM 260 METRE UZUNLUĞUNDA
Kentin her noktasına hizmet götürmek adına titizlikle çalışan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni yolları açarak kentin gelişmesine katkı sağlıyor. Ekipler, Ortaburun Mahallesi’nde toplamda 700 ton stabilize malzeme ve 120 ton mekanik malzeme kullanarak, 260 metre uzunluğunda ve 6 mete genişliğinde yeni imar yolunu açarak vatandaşların kullanımına açtı. 
 
FATMA HANIM VE EKİBİNE TEŞEKKÜR EDERİM 
Yeni imar yolu açılması için İzmit Belediyesine başvuruda bulunan Ortaburun Mahalle sakini Nuriye Şahin;” 3 sene önce buraya geldik. 3 yıldır yolumuz yoktu, evimize gidemiyorduk.  Yol açılması için Belediyemize talepte bulunduk. Allah razı olsun en hızlı şekilde geri dönüş yaparak en hızlı şekilde yolumuzu açtılar. Ne olursa olsun nereye gidersen git suyun olacak yolun olacak ki rahat edebilesin. Fatma Hanım ve ekibine çok teşekkür ederim emeği geçen herkesten Allah razı olsun” ifadelerini kullandı. 

 

Ortaburun’da açılan yeni yol ulaşımı kolaylaştıracak
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir