1. Haberler
  2. Güncel
  3. Özür diledikten sonra istifa etti

Özür diledikten sonra istifa etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Avukat Ozan Uğur Savaş dün akşam saatlerinde, Anıl Acurman’a yönelik el hareketi çektiği fotoğrafı paylaşarak hakaretler savurmuştu. Acurman’ın meslek hayatını bitirmekle tehdit ettiğini dile getiren Savaş, paylaşımında, “Noldu lan Anıl? Erkekliğin kuruş ediyorsa, insanlar yazmasın bana. Sen yaz. Errrkek” ifadelerini kullandı.

 

ÖZÜR DİLEDİ, İSTİFA ETTİ

İlçe yöneticisi Savaş dikkat çeken paylaşımı sonrası bugün öğle saatlerinde Anıl Acurman’dan özür dileyerek istifa ettiğini duyurdu. Ozan Uğur Savaş paylaşımında, “Dün gece sosyal medyadaki anlamsız paylaşımından dolayı çok üzgünüm. Bir yanlış anlamadan kaynaklanan durumdan ötürü Av. Anıl Acurman’la ilgili yaptığım paylaşım nedeniyle Acurman ailesinden özür diliyorum. Bu durum kendi kişisel sorunlarımdan kaynaklanmış olup partimiz ile hiçbir ilgili yoktur. Bu üzücü olayın partimize zarar vermemesi iin CHP Gençlik Kollarındaki görevimden istifa ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

“ABİ ŞEFKATİYLE KABUL EDİYORUM”

Bunun üzerine CHP Başiskele İlçe Başkanı Acurman ise Savaş’ın paylaşımını paylaşarak, “Tüm genç kardeşlerim gibi Ozan kardeşimi de hoşgörüyle karşıladım sessizce kendisinden bir özür bekledim. Gelen özrünü her şeyi bir kenara bırakıp bir abi şefkatiyle kabul ediyorum. Herkes hata eder, hata edenlerin en iyileri özür dilemeyi bilenlerdir” sözlerine yer verdi.

Özür diledikten sonra istifa etti
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir