Pişmaniye Festivali heyecanına ücretsiz servisler kaldırılacak

Pişmaniye Festivali heyecanına ücretsiz servisler kaldırılacak
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

12. Uluslararası İzmit Pişmaniye, Müzik ve Dans Festivalini takip etmek isteyen vatandaşlar için 25 Ağustos Cuma günü (yarın) saat 16:00 ve 17.00’de kentin çeşitli noktalarından servis kaldırılacak

İzmit Belediyesi ve ilgili kurum ve kuruluşların ortaklığında bu yıl 12’ncisi düzenlenecek olan Uluslararası İzmit Pişmaniye, Müzik ve Dans Festivali 25-26-27 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek. Ağırlıklı İzmit Kent Meydanında olmak üzere, kentin farklı noktalarında gerçekleşecek olan festivalde birçok etkinlik sahne alacak. Bu heyecana ortak olmak isteyen vatandaşların festival alanına ulaşımını kolaylaştırmak adına kentin çeşitli noktalarından servis kaldırılacak.

FESTİVAL ALANINA KOLAY ULAŞIM

Pişmaniye Festivali için İzmit Kent Meydanına servisler, Akmeşe Mahallesi, Alikahya Hizmet Binası önünden 25 Ağustos Cuma günü (yarın) 16.00’da, Akpınar Toki Arızlı Konutları, Kuruçeşme Hizmet Binası önünden saat 17.00’de hareket edecek. 12. Uluslararası İzmit Pişmaniye, Müzik ve Dans Festivalini yakından takip etmek isteyen vatandaşlar, İzmit Belediyesinin kendilerine sağladığı servis imkanları ile alana kolayca ulaşım sağlayabilirler.
Pişmaniye Festivali heyecanına ücretsiz servisler kaldırılacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir