1. Haberler
  2. Güncel
  3. Suç duyurusu iddiası!

Suç duyurusu iddiası!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adem Kabul sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, mevcut oda başkanı Alpay Hacıoğlu hakkında resmi evrakta sahtecilik ve haksız kazanç sağlamak iddiasıyla suç duyurusunda bulunduklarını ifade etti.

HAKSIZ KAZANÇ SAĞLAMAK

Suç duyurusuna 3 yönetim kurulu üyesinin imza verdiğini, bir tanesinin de şahitlik yaptığını söyleyen üye Kabul, “Oda tarafından bazı üyelere verilmiş sahte imzalı resmi evraklar elimizde. Mahkeme sonucunu bekliyoruz. Takipçisiyiz” dedi. Adem Kabul’un paylaşımı:

“ŞAHSİ ÇIKARLARINA GÖRE…”

“Emlakçı meslektaşlarım…

Maalesef ki Kocaeli Emlakçılar Odası başkanının görevde olduğu süre zarfında oda ile ilgili kararları yönetim kurulundan bağımsız şahsi çıkarlarına göre saklı, gizli yöneten Alpay Hacıoğlu hakkında bazı konuları bilmeniz gerektiğini düşünüyorum.

“AHLAKLI BİR ŞEKİLDE YÖNETEMİYOR”

Bir süre önce Kocaeli Emlakçılar Odası yönetiminden ben dâhil 3 kişi savcılığa Alpay Hacıoğlu hakkında resmi evrakta sahtecilik ve haksız kazanç sağlamak iddiasıyla suç duyurusunda bulunduk. Yönetim kurulu üyemizden 1 kişi de bizi destekleyerek resmi şahit oldu. Yani toplamda 6 kişilik yönetim kurulunun 4 tanesi başkan Alpay Hacıoğlu’nun başkanlığı ahlaklı bir şekilde yönetemediğine inanmakta.

“YOLSUZLUĞA GÖZ YUMAMADIK”

Bu 4 kişi haksızlığa, hırsızlığa, yolsuzluğa göz yummadık. Sorduk, sorguladık, tespit ettik savcılığa şikâyet ettik. İlgili müfettiş odayı denetime geldi. Oda tarafından bazı üyelere verilmiş sahte imzalı resmi evraklar elimizde. Mahkeme sonucunu bekliyoruz. Takipçisiyiz.

 

“ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE PAYLAŞACAĞIM”

Alpay Hacıoğlu’nun usulsüzlükler ve şahsi çıkarlar içerisinde olduğunu gördüğüm anda karşısında durduğumu bilmenizi isterim. Usulsüzlüklerle alakalı detayları önümüzdeki günlerde paylaşarak meslektaşlarımı bilgilendirmeye devam edeceğim. 

Suç duyurusu iddiası!
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir