1. Haberler
  2. Güncel
  3. TÜVTÜRK vatandaşı mağdur etmeye devam ediyor

TÜVTÜRK vatandaşı mağdur etmeye devam ediyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kartepe Köseköy’de bulunan TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu’na sosyal medya üzerinden çok sayıda tepki geliyor. Gerek aldığı ücretlerle gerekse personelin müşterilerine olan tutumu ile çok fazla eleştiriye maruz kalan TÜVTÜRK hakkında bir şikayet daha var.

“GÖSTERDİKLERİ KUSURU HALLETTİM AMA…”

2 Haziran günü aracını muayene ettirmek için TÜVTÜRK’e giden Tayfun Yılman, kendisine karşı büyük adaletsizlik yapıldığını ifade etti. Yılman gazetemize yaptığı açıklamalarda, başından geçenleri böyle anlattı: “2 Haziran günü Kartepe Köseköy’de bulunan TÜVTÜRK araç muayene istasyonuna gittim. Araca ağır kusur verip yakıt tesisatı emniyetli değil dediler. ‘Bu işi hallet yeniden gel’ dediler. Kusur saydıkları işi yaptırıp muayene öncesinde işlemi yetkili kişiye gösterip sözlü onayını aldıktan sonra tekrar araç muayenesi randevusu aldım.

“BİZİ MAĞDUR ETTİLER”

4 Haziran günü yeniden araç muayene istasyonuna gittiğim zaman bu sefer 10-15 cm başka yerde kusur buldular. Daha önce söylemedikleri işlemi bahane edip aracımı bıraktılar. Ben ‘Bana geçtiğimiz muayenede bunu söylemediniz. Söyleseydiniz yaptırırdım” dedim. Bana ‘Hayır söyledik’ dediler. Oradaki personel müdürü de elamanının arkasında durarak bizi mağdur etti. Ortada büyük bir adaletsizlik ve yanlışlık var. 329 lira muayene ücretini yaktılar. Yeniden 391 lira vereceğiz. Ben esnafım ve esnaflar olarak susmayacağız. TÜVTÜRK Köseköy Muayene İstasyonu soyguna devam ediyor. Bu konu ile ilgili tüm yaptırımları uygulayacağız.”

TÜVTÜRK vatandaşı mağdur etmeye devam ediyor
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir