1. Haberler
  2. Güncel
  3. Usta şoförlere plaket

Usta şoförlere plaket

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

S.S 5 No’lu Şehir içi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifi 16 yılda 1 milyon kilometreyi aşan üyelerine plaket verdi. Yahya Kaptan Mahallesi Ulu Çınar Caddesi üzerinde bulunan Kocaeli Minibüsçüler ve Otobüsçüler Esnaf Odası’da düzenlenen törende kooperatif üyesi şoförler Ahmet Bilgin, Nuri Babaoğlu, Hasan Duymuş, Emrah Gökçeciler’e plaket takdimi yapıldı.

YOĞUN KATILIM

Kocaeli Minibüs ve Otobüsçüler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Kurt’un ev sahipliğinde düzenlenen ödül törenine, Başkan Vekili Ali Demirci, S.S 5 No’lu Şehiriçi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatif  Başkanı Niyazi Yağız, ISUZU Satış Müdürü Murat Küçük, Servis Müdürü Hüseyin Alman, Pazarlama Müdürü Burcu Kapancı, Kırdudu Otomotiv sahibi Adnan Kırdudu da katıldı.

“ULAŞILMASI ZOR BİR RAKAM”

Plaket takdimi öncesi konuşan Kocaeli Minibüs ve Otobüsçüler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Kurt, “Ödül töreni için buradayız. Araçları 16 yıldır kullanan arkadaşlar henüz motor kapağı açmadan araçları 1 milyon kilometre yaptılar. Oda olarak ben kendilerine ayrıca tebrik ediyorum. Bakıldığında ulaşılması zor bir rakam. Bu hem araçların iyi bakıldığını, ayrıca aynı arkadaşlarında yolculara da mutlak surette güzel davrandıkları kanaatindeyim. Pandemi döneminde zor dönemler yaşadık. Ama bu anlamda zararına dahi olsa hizmet sektöründe görevimizi ifa etmek durumunda kaldık. Ödülleri alan arkadaşlarımızı kutluyorum”dedi.

YAĞIZ’DAN ISUZU’YA TEŞEKKÜR

Isuzu fabrikası satış Müdürü Murat Küçük, “Bizim için önemli olan aracı satmak değil, aracı sattıktan sonraki verdiğimiz hizmet konusudur. Açıkçası motor kapağı açmadan 1 milyon kilomtreyi deviren değerli araç sahiplerine plaket takdim etmeyi önemsiyoruz”dedi. S.S 5 Nolu Kooperatif başkanı Niyazi Yağız, “Öncelikle bir milyon kilometreyi aşmak şehir içinde faaliyet gösteren bir araç için zor bir şey. Arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. İnşallah daha nice kilometreler dileği ile Isuzu firmasına teşekkür ediyorum” dedi.  

Usta şoförlere plaket
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir