Zeray yeni projesi ‘Hazine Çiçeği’ Gazania Life projesinin satışını başlattı

Zeray yeni projesi ‘Hazine Çiçeği’ Gazania Life projesinin satışını başlattı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Temalı ve markalı projeleri ile sektörde fark yaratan Zeray, yeni projesi Gazania Life için tanıtım ofisinde satış ekibine proje sunumu gerçekleştirdi.

Projenin mimarı , Türkiye’de ve dünyada birçok başarılı mimari projelere imzasını atan Evrenol Mimarlık Proje Müdürü Sn. Mimar Lale Tunbiş tarafından gerçekleştiren sunumda, Zeray’ın tüm satış ve pazarlama ekibi bulundu. Gazania Life projesinin mimari nitelikleri ve sosyal donatıları ile konsepti hakkında detaylı bilgi paylaşımının yapıldığı sunumunun ardından projenin satış süreci başlatıldı.

İsmini ve ilhamını, güzellikle eş değer olarak anılan Gazania çiçeğinden alan proje; mimari dokusu, göz kamaştıran peyzaj özellikleri ile farklı ihtiyaçlara hitap ediyor. Projenin 1+1’den 5+1’e uzanan daire tipleri ve, bahçe dublex, teras dublex, çatı dublex gibi farklı daire modelleri ile farklı zevklere hitap eden seçenekler sunacağı öğrenildi. 737 dairenin bulunduğu Zeray Gazania Life’ın iddialı mimarisiyle sektörde heyecan uyandıracak bir proje daha olacağı görülüyor.

Kocaeli’nin merkez ilçesi İzmit ‘te  hayata geçirilecek Zeray Gazania Life, Zeray Dorahill projesine komşu konumda yer alıyor. Doğa harikası lokasyonu ve özgün tasarımıyla Gazania Life’ın satış öncesi dönemde dahi ulusal ve uluslarası yatırımcıdan yoğun bir talep aldığı öğrenildi.

 

Hazine Çiçeği’ Gazania Life (2) Hazine Çiçeği’ Gazania Life (3) Hazine Çiçeği’ Gazania Life (4) Hazine Çiçeği’ Gazania Life (5) Hazine Çiçeği’ Gazania Life (6) Hazine Çiçeği’ Gazania Life ZERAY EKİP FOTO

Haber :   Kocaeli’de tünelde feci kaza!  Aracın çarptığı yaya hayatını kaybetti
Zeray yeni projesi ‘Hazine Çiçeği’ Gazania Life projesinin satışını başlattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir