Arduç: Seçimde sahip çıkmadılar şimdi hesap soruyorlar

caner arduç chp
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bugün İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i ziyaret eden CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Caner Arduç’un bu ziyareti sonrası CHP Kocaeli’de bazı gençlik kolu üyeleri “Kocaeli’de gençlerin MYK’sı yok” diyerek tepki gösterdi.

CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Caner Arduç, Bugün İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i ziyaret ederek şu paylaşımı yaptı: “İzmit belediye başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’i makamında ziyaret ettik. Önümüzdeki süreçte ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Misafirperverliği ve değerlendirmeleri için başkanımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca Milletvekili aday adaylığım sürecinde vermiş olduğu manevi destek ve adaylığımız süresince saha çalışmalarında koyduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyorum.”

Bu paylaşımın ardından ise CHP’li gençlik kolu üyeleri, Kocaeli’de tek CHP’li belediye başkanını ziyaret eden Caner Arduç’a tepki göstererek “Kocaeli’de gençlerin MYK’sı yok” gibi eleştirilerde bulundular. Yapılan bu paylaşımların ardından Caner Arduç, CHP’li gençlik kolu üyelerinin milletvekili olduğu dönemde kendisine sahip çıkmadığını söylerken kendisinin seçim döneminde engellenemye çalışıldığını söyledi.

 

 

Haber :   İmamoğlu: Bizim belediye başkanlarımız ayrıştırmayla karşı karşıya! Fatma Hanım da aynı şeyi yaşıyor
Arduç: Seçimde sahip çıkmadılar şimdi hesap soruyorlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir