1. Haberler
  2. Siyaset
  3. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu böyle seslendi: Ben Kemal, geliyorum!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu böyle seslendi: Ben Kemal, geliyorum!

CHP Genel Baskani Kemal Kilicdaroglu boyle seslendi Ben Kemal geliyorum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bugün partisinin grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu, “Seçimin ertesi gününde onların telefonları acı acı çalacak, açtıkları telefonların ucunda bir ses duyacaklar, ‘Ben Kemal, geliyorum’ “ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM’deki grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu,” Tek adam rejimi, Türkiye için bir beka sorunudur.” dedi. 2023 seçimlerine Cüneyt Arkın’ın yer aldığı ‘Hınç’ filmi ile gönderme yapan Kılıçdaroğlu, ”Ben Kemal, geliyorum.” mesajını verdi.

TEK ADAM REJİMİ

Konuşmasına, ”Ayrışmayacağız inadına kucaklaşacağız, kavga etmeyeceğiz barışacağız.” diyerek başlayan Kemal Kılıçdaroğlu, altılı masanın var olan sorunlara akılcı politikalarla çözüm üreteceğini söyledi. Sistem eleştirisi yapan CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Tek adam rejimi inşa edildiğinde ‘Türkiye’nin bütün sorunlarını en kısa sürede çözeceğiz’ dediler. Herkes gezmeye başladı. Erdoğan geldi oturdu. Tek adam rejiminin faturası hepimizin önünde duruyor. Bu rejim bizi mahvetti. Bu rejim Türkiye Cumhuriyeti devleti için bir beka sorunudur. Türkiye buradan çıkmak zorundadır.TL değer kaybettiğinde cari fazla vereceğiz diyorlardı. Cari açık 4 kat arttı. Tek adam rejiminin bütün teorileri çökmüş durumda.” dedi.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu böyle seslendi: Ben Kemal, geliyorum!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir