Hürriyet: Ot siyaseti bitti şimdi çöp siyaseti başladı

fatma kaplan hürriyet çöp
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocaeli Gazeteleri… İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet İzmit’te AKP’nin ot siyasetinden sonra şimdi de çöp siyasetinin başladığını söyledi.

 

İzmit’te tüm uyarılara rağmen mobilya koltuk yatak gibi eşyaların çöp atılmaması uyarısına rağmen bunların bilinçli olarak atıldığını söyleyen İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet şu ifadeleri kullandı: “Arayın evinize kadar gelip alıyoruz, lütfen koltuk, mobilya, yatak, yorgan gibi hacimli şeyleri gelişi güzel atmayın. Onlar çöp değil diye defalarca söyledik, paylaşımlar yaptık, afişler astık, mesajlar çektik ama nafile. Yine bilinçli şekilde çöp kutuların içine ya da yanına koltuk benzeri atıklar atılıyor. Birileri hemen fotoğraflarını çekiyor ve hiç gecikmeden ne maksatla olduğunu bildiğimiz haberler yapılıyor. Ki duyarlı vatandaşın yaptığı yorumun aynısı gerçekleşiyor.

Üstelik mahalle muhtarının haber vermesinin üzerinden 24 saat bile geçmeden müdürlük hemen görevini yapıyor ve alanı temizliyorlar. Ama ne hızdır ki atıklar çevreye saçılır saçılmaz fotoğraflanıyor.

Organize işler, organize kötülük…”

 

FB IMG 1689163766076

Hürriyet: Ot siyaseti bitti şimdi çöp siyaseti başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir