1. Haberler
  2. Siyaset
  3. İYİ Parti Kocaeli’de Murat Atar adaylıktan çekildi!

İYİ Parti Kocaeli’de Murat Atar adaylıktan çekildi!

murat atar
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocaeli Gazeteleri… İYİ Parti Kocaeli İl Kongresi 15 Ocak Pazar günü saat 11.30’da Kocaeli Kongre Merkezinde gerçekleşecek.

Kocaeli Haber… Mevcut il Başkanı Şanbaz Yıldız’ın aday olmayacağı kongrede  Nusret Acur, Murat Atar ve Ayhan Çubuklu il başkanlığı için yarışması beklenirken Murat Atar adaylıktan çekildiğini duyurdu. Atar yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“KİŞİSEL KARARIM”

“Saygıdeğer İyi Parti Ailem ve Değerli Kocaeli’ler,

15 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek 3.Olağan İl Kongresi için İyi Parti Kocaeli İl Başkanlığı adaylığından yetiştiğim siyasi ekol ve siyasi kültür gereği partimizin birleştirici duruşuna uygun olarak kişisel kararım ile çekildiğimi üzülerek bildiririm.

Adaylık sürecimde bana manen ve madden destek olan, uzaktan yakından arayıp iyi dileklerini bildiren tüm üye ve delegelerimize çok çok teşekkür ederim. Siyaset uzun soluklu bir yarış. Bugün il başkanlığı makamında hizmet etme şansını kaçırmış olabilirim. Lakin 16 Ocak itibari ile Büyük Türk Milleti’ne ve onun sarsılmaz Devletine hizmet için yeni görevler peşinde olacağımı da kamuoyuna ilan ederim.

İYİ Parti Kocaeli’de Murat Atar adaylıktan çekildi!
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir