İYİ Parti Kocaeli’den yerel seçim açıklaması: Tek başımıza giriyormuş gibi…

iyi parri kocaeli yerel seçim
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

oguzhan aktasİYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Nusret Acur ve İYİ Parti Kocaeli İl Basın Sözcüsü Buğra Yiğit Kılıç bugün basın toplantısı düzenledi. Acur, düzenlediği basın toplantısında 12 ilçede aday çıkaracaklarını açıkladı.

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Nusret Acur 12 ilçenin hepsinde tek başlarına seçime giriyormuş gibi aday çıkaracaklarını ve Eylül ayında çalışmalara başlayacaklarını söylerken: “Bir siyasi partinin ittifak yapıp yapmayacağını genel merkezler belirler. Bilindiği gibi Millet İttifakı bir seçim ittifakıydı. Bugün itibariyle ittifak içindeki tüm partiler müstakil olarak yollarına devam ediyorlar. Bu sebeple bizler, yerel seçimlere tek başımıza giriyormuş gibi belediye başkan adaylarımızı peyderpey açıklayacağız. Fakat doğaldır ki son karar genel merkezimizin. Seçim sathına girildiğinde ortaya çıkacak yol haritamıza göre elbette yeni adımlar atabiliriz.

YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARINI BAŞLATTIK

Özetle; İYİ Parti, seçim sonuçlarını değerlendirmiş, yenilenmesini sağlamış ve yerel seçim çalışmalarını başlatmıştır. Bundan sonra yerimiz milletin yanı, yönümüz de milletin çizdiği güzergahtır. Bundan sonra bizlere durmak yoktur, İYİ Partililer için artık yorulmak kelimesi rafa kalkmıştır. Yeni üyelerle, yeni seçmenlerimizle buluşmak için heyecanlıyız. Bizler için artık seferberlik vaktidir. Hep birlikte, milletimizle yol yürüyerek, sadece ve sadece milletimizi dinleyerek başaracağız.” İfadelerini kullandı.

 

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Nusret Acur, yerel seçimlerde kendisinin aday olmayacağını açıkladı.

 

İYİ Parti Kocaeli’den yerel seçim açıklaması: Tek başımıza giriyormuş gibi…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir