1. Haberler
  2. Güncel
  3. İzmit Belediyesi üst yönetimi öğrencileri yalnız bırakmadı

İzmit Belediyesi üst yönetimi öğrencileri yalnız bırakmadı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Liseye yerleşmek için bir yıl boyunca çalışan öğrencilerin sınav heyecanını paylaşabilmek, onların ve ailelerinin yalnız olmadığını, İzmitlilerin her daim yanlarında olduklarını göstermek için harekete geçen İzmit Belediyesi üst düzey yönetici kadrosu, ilçedeki tüm okulları ziyaret etti. Tüm öğrencilere sınav öncesi başarılar dileyen üst yönetim kadrosu, arzu ettikleri liseye yerleşmelerini temenni etti, ailelerine de destek oldu.
 
ÇOK YAKINDAN İLGİLENDİLER
İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Seyhan Özcan ve meclis üyesi Tuncay Aşkın, Kocatepe Ortaokulu, Özel Cebir Ortaokulu, Kılıçarslan Ortaokulu, Mesut Barış Anadolu İmam Hatip Lisesi, Fatma Seher Ortaokulu, Mehmet Sinan Dereli Ortaokulu ve Yenimahalle Ortaokulu’nda öğrenciler ve aileleriyle yakından ilgilendi. 
 
HEYECANA ORTAK OLDULAR
İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın ve İzmit Belediyesi Koordinatörü ve meclis üyesi Devrim Bal 7. Boru Ortaokulu, 75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu, ODTÜ Geliştirme Vakfı, Özel K.Y.Ö.D. Ortaokulu, Ford Otosan Ortaokulu ve İnkılap Ortaokulu’nda, İzmit Belediyesi koordinatörleri ve meclis üyeleri; Süleyman Şen ve Yaşar Kardaş, Özel Atafen Ortaokulu, Şehit Öğretmen Erkan Aydın Ortaokulu, Nuh Çimento İmam Hatip Ortaokulu, 50. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu ve İzmit Ortaokulu’nda LGS heyecanına ortak oldu.
 
DUA EDİP BAŞARI DİLEDİLER
Belediye koordinatörü Hakan Özkum ve meclis üyesi Arsal Arısal, Mehmet Akif Ortaokulu, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi, İzmit Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Türk Pirelli Ortaokulu’nda, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun ve belediye koordinatörü Ozan Aksu, Ulubatlı Hasan Ortaokulu, Şehit Ümit Balkan Ortaokulu, İzmit Evliya Çelebi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, 29 Ekim Ortaokulu ve 30 Ağustos Ortaokulu’nda, meclis üyesi Mehmet Baştan ile belediye koordinatörü ve meclis üyesi Mehmet Baştürk, Özel Kocaeli Güneş Ortaokulu, Fahreddin Paşa Ortaokulu, Atatürk Ortaokulu, 28 Haziran Ortaokulu, Kazım Karabekir Ortaokulu ve Hacı Bektaş Veli Ortaokulu’nda ailelerin çocukları için ettikleri dualara ortak olup başarı diledi.
 
HALKIN YANINDA OLDULAR
İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Bulut ve belediye koordinatörü Hakan Yalçın, İbni Sina Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ulusal Egemenlik Ortaokulu, Özel Murat Yıldırım Koleji Ortaokulu, Özel Kocaeli Bilnet Ortaokulu ve Özel Bilgi Küpü Ortaokulu’nda, İzmit Belediye Başkan Yardımcıları; Cem Güler ve Sibel Solakoğlu, Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu / Mimar Sinan Ortaokulu, Şehit Selçuk Gökdağ Ortaokulu, Özel İzmit Beşsekiz Ortaokulu ve Yunus Emre Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı ve meclis üyesi Ünal Özmural ile İzmit Belediye Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Necat Çakır, Edebali Ortaokulu, Özel Seymen Ortaokulu, Özel Yahya Kaptan Koleji Ortaokulu, Özel Kocaeli Doğa Ortaokulu ve Yahya Kaptan Ortaokulu’nda vatandaşın yanında oldu.
 
ÖĞRENCİLERE DESTEK OLDULAR
Meclis üyesi Çetin Sarıca ve belediye başkanı basın danışmanı Cem Şakoğlu, Alikahya Fatih Ortaokulu, Fatih İmam Hatip Ortaokulu, Farabi Ortaokulu ve Şehit Alper Al Ortaokulu’nda, meclis üyeleri; Ertuğrul Malkoç ve Halil İnciel ise Hakkaniye Ortaokulu, Solaklar Ortaokulu, Bayraktar Ortaokulu, Çubuklu Osmaniye Ortaokulu ve Akmeşe Ortaokulu’nda LGS günü öğrencilere ve ailelere destek oldu.

 

İzmit Belediyesi üst yönetimi öğrencileri yalnız bırakmadı
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir