Kocaeli’de 7. Kattan düşen Sedefnur’un görüntüleri 11 ay sonra ortaya çıktı

sedefnur 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocaeli Gazete… Kocaeli’de polis memuru sevgilisiyle tartıştıktan sonra şüpheli şekilde 7. kattan düşerek ağır yaralanan 23 yaşındaki üniversite öğrencisi Sedefnur Çağlar’ın düşme anı 11 ay sonra ortaya çıktı. Olay sonrasında çekilen görüntülerde ise düşmenin şiddetiyle çöken toprak zemin, Sedefnur’un düştüğü balkon ve o gece pencereden atılan telefon yer aldı.

9 Ocak tarihinde Körfez’de bulunan bir sitede meydana gelen olayda, Sedefnur Çağlar (23), polis memuru sevgilisi Ahmet A. ile birlikte misafirliğe gittiği evin 7. katındaki balkonundan şüpheli şekilde düşmüştü. Sedefnur ağır yaralanırken, evde bulunan polis memurlarından sevgilisi Ahmet A. ve O.Ç. ile E.Ş. isimli genç kız gözaltına alınmıştı. O.Ç. ile E.Ş. ifadelerinin ardından serbest bırakılırken, şüphelilerden Ahmet A. tutuklanmıştı. Üniversite öğrencisi Sedefnur Çağlar ise Kocaeli’de aylarca süren tedavisinin ardından taburcu edilmiş ve ailesi tarafından memleketi Sivas’a götürülmüştü.

Genç kızın fizik tedavisi, Sivas’taki Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesinde sürüyor. Hala yürüyemeyen Çağlar’ın ayaklarını oynatma eğiliminde olduğu, ifadesinde ise olayı hatırlamadığını söylediği öğrenilmişti.

 

DÜŞME ANI KAMERADA

Sedefnur’un düşme anı 11 ay sonra ortaya çıktı. Görüntülerde, Sedefnur Çağlar’ın rögar kapağının hemen yanına düştüğü görülüyor. Olay sonrasında çekilen görüntülerde ise düşmenin şiddetiyle çöken toprak zemin, Sedefnur’un düştüğü balkon ve o gece pencereden atılan telefon yer aldı.

AW780545 01

 

AW780545 02

AW780545 03

Kocaeli’de 7. Kattan düşen Sedefnur’un görüntüleri 11 ay sonra ortaya çıktı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir