Kocaeli’de en mutlu günleri kana bulanmıştı: Sağdıç gözyaşlarıyla toprağa verildi

kocaeli düğün
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocaeli Gazeteleri… Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde fotoğrafçı ile düğün sahipleri arasında çıkan kavgada damadın amcası ve sağdıç hayatını kaybetmiş, 4 kişi yaralanmıştı. Düğün evi yasa boğulurken, yaşamını yitiren damat sağdıcı gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Kocaeli Haber… Olay, gece 01.00 sıralarında Orhangazi Mahallesi’nde bulunan bir düğünde başladı. İddiaya göre, damat Güven Esen, anlaştığı düğün salonunun fotoğrafçısı M.Y.’ye, çekilen fotoğrafları kimseye satmamasını, parasını toplu olarak kendisinin vereceğini söyledi. Ancak iddiaya göre M.Y., çektiği fotoğrafları satmakta ısrar edince tartışma çıktı. Tartışmanın ardından taraflar düğün salonundan ayrıldı ancak silahını alarak damadın evine babası ve kardeşiyle giden M.Y., düğün sahipleriyle kavga etti. Yaşanan tartışma sonrasında M.Y., kapının önünde bekleyenlerin üzerine ateş etti. Açılan ateşte, damadın sağdıcı Ömer Torun ile amcası İdris Esen hayatını kaybetti. Damat Güven Esen, damadın babası Abdurrahman Esen, damadın kardeşi Yusuf Esen ile komşularının 9 yaşındaki oğlu B.G. yaralandı.

 

Yapılan otopsisinin ardından sağdıç Ömer Torun’un cenazesi ailesi tarafından teslim alındı. Torun’un cenazesi, kılınan namazın ardından Dilovası Mezarlığı’na getirildi. Cenazede genç adamın yakınları ayakta durmak zorlandı. Torun’un annesi ve kız kardeşleri ise gözyaşlarına boğuldu. Yaşamını yitiren damadın amcası İdris Esen’in ise otopsi işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

 

 

Öte yandan, polis ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonrasında fotoğrafçı M.Y., kardeşi, babası ve olaya karıştığı tespit edilen birçok şüphelinin yakalandığı ve ifade işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

EN MUTLU GÜNLERİ KANA BULANMIŞTI: SAĞDIÇ GÖZYAŞLARIYLA TOPRAĞA VERİLDİ
Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde fotoğrafçı ile düğün sahipleri arasında çıkan kavgada damadın amcası ve sağdıç hayatını kaybetmiş, 4 kişi yaralanmıştı. Düğün evi yasa boğulurken, yaşamını yitiren damat sağdıcı gözyaşlarıyla toprağa verildi.

 

EN MUTLU GÜNLERİ KANA BULANMIŞTI: SAĞDIÇ GÖZYAŞLARIYLA TOPRAĞA VERİLDİ
YAŞAMINI YİTİREN DAMAT SAĞDICI GÖZYAŞLARIYLA TOPRAĞA VERİLDİ.
Kocaeli’de en mutlu günleri kana bulanmıştı: Sağdıç gözyaşlarıyla toprağa verildi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir