Kocaeli’de kazada araçlar takla attı, trafik durdu

kocaeli kaza
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocaeli Gazeteleri… Kocaeli’de çekici ile hafif ticari aracın çarpışması neticesinde meydana gelen kazada çekicinin üzerinde taşıdığı sıfır otomobil de dahil olmak üzere 3 araç takla attı. Trafiği durduran kazada 4 kişi yaralanarak hastanelere kaldırıldı.

Kocaeli Haber… Kaza, Başiskele ilçesi D-130 Kara Yolu Serdar Mahallesi İzmit istikametinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, H.Y. hakimiyetindeki 41 AJG 315 plakalı sıfır araçlarla yüklü oto çekicisine, aynı yönde giden K.M. idaresindeki 34 DA 9939 plakalı Peugeot marka hafif ticari araç, arkadan çarptı. Çarpmanın şiddetiyle iki araç da orta refüje çarpıp takla atarak durabildi. Çekicinin üzerinde bulunan sıfır otomobil de takla attı. Kazayı görenler durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirildi. İhbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Kazada yaralanan 4 kişi ambulansta yapılan ilk müdahalelerinin ardından hastanelere kaldırıldı. Kazadan dolayı D-130 İzmit istikametinde trafik durdu. Polis ekipleri güvenli geçişleri sağlamak için bir süre sonra kontrollü olarak yolu trafiğe açtı.

Kazayla ilgili inceleme başlattı.

D 130'DAKİ KAZADA ARAÇLAR TAKLA ATTI, TRAFİK DURDU ÇEKİCİNİN KARIŞTIĞI KAZADA ÜZERİNDE TAŞIDIĞI SIFIR OTOMOBİL DE TAKLA ATTI FECİ KAZADA 4 KİŞİ YARALANDI
KOCAELİ’DE ÇEKİCİ İLE HAFİF TİCARİ ARACIN ÇARPIŞMASI NETİCESİNDE MEYDANA GELEN KAZADA ÇEKİCİNİN ÜZERİNDE TAŞIDIĞI SIFIR OTOMOBİL DE DAHİL OLMAK ÜZERE 3 ARAÇ TAKLA ATTI. TRAFİĞİ DURDURAN KAZADA 4 KİŞİ YARALANARAK HASTANELERE KALDIRILDI. 

 

D 130'DAKİ KAZADA ARAÇLAR TAKLA ATTI, TRAFİK DURDU ÇEKİCİNİN KARIŞTIĞI KAZADA ÜZERİNDE TAŞIDIĞI SIFIR OTOMOBİL DE TAKLA ATTI FECİ KAZADA 4 KİŞİ YARALANDI

Kocaeli’de çekici ile hafif ticari aracın çarpışması neticesinde meydana gelen kazada çekicinin üzerinde taşıdığı sıfır otomobil de dahil olmak üzere 3 araç takla attı. Trafiği durduran kazada 4 kişi yaralanarak hastanelere kaldırıldı.
Kocaeli’de kazada araçlar takla attı, trafik durdu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir