1. Haberler
  2. Polis-Adliye
  3. Kocaeli’de kazada paramparça olan araçlardan sağ çıktılar

Kocaeli’de kazada paramparça olan araçlardan sağ çıktılar

kocaeli kaza
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocaeli Gazeteleri… Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde hafif ticari araç ile servis minibüsü çarpıştı. Çarpışmanın şiddetiyle ticari taksi kağıt gibi ezilirken, minibüs ise yan yatarak sürüklendi. Kazada yaralanan sürücüler hastaneye kaldırıldı.

Kocaeli Haber… Kaza, D-100 Karayolu Ankara istikametinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sürücülerinin ismi öğrenilemeyen 41 T 3275 plakalı ticari taksi ile 34 LDF 235 plakalı servis minibüsü çarpıştı. Çarpışmanın şiddetiyle ticari taksi kağıt gibi ezilirken, servis minibüsü de yan yatarak yaklaşık 30 metre sürüklendi. Kazayı gören diğer sürücüler 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Yaralanan sürücüler, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı.

Kaza ile ilgili inceleme başlatıldı.

PARAMPARÇA OLAN ARAÇLARDAN SAĞ ÇIKTILAR
Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde hafif ticari araç ile servis minibüsü çarpıştı. Çarpışmanın şiddetiyle ticari taksi kağıt gibi ezilirken, minibüs ise yan yatarak sürüklendi. Kazada yaralanan sürücüler hastaneye kaldırıldı.

 

PARAMPARÇA OLAN ARAÇLARDAN SAĞ ÇIKTILAR
KOCAELİ’NİN ÇAYIROVA İLÇESİNDE HAFİF TİCARİ ARAÇ İLE SERVİS MİNİBÜSÜ ÇARPIŞTI. ÇARPIŞMANIN ŞİDDETİYLE TİCARİ TAKSİ KAĞIT GİBİ EZİLİRKEN, MİNİBÜS İSE YAN YATARAK SÜRÜKLENDİ. KAZADA YARALANAN SÜRÜCÜLER HASTANEYE KALDIRILDI. 

 

PARAMPARÇA OLAN ARAÇLARDAN SAĞ ÇIKTILAR

Kocaeli’de kazada paramparça olan araçlardan sağ çıktılar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir