Korkusuz Kocaeli

Kocaeli’de “Ne bakıyorsun?” diye tartıştıktan sonraki gece 2 arabayla gelip terör estirdiler

kocaeli kavga körfez
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocaeli Gazeteleri… Kocaeli’nin Körfez ilçesinde 6-7 kişilik bir grup, önceki gece tartıştıkları kokoreççi ve arkadaşının bulundukları yere 2 arabayla geldi. Şahıslar önce darp edip sonra 2 el ateş açarak bölgeden kaçtı.

Kocaeli Haber… Olay, Yeni Yalı Mahallesi Hürriyet Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, önceki gece cadde üzerindeki seyyar kokoreççinin önünde duran bir otomobildeki şahıslar, yemek yiyen birine “Ne bakıyorsun?” dedi. Bunun üzerine taraflar arasında tartışma yaşandı. Yemek yiyen kişinin kokoreççinin arkadaşı olduğu öğrenildi. Bu gece aynı vakitlerde aynı yere bu kez 2 araçla gelen 6-7 kişi, kokoreççi ve arkadaşıyla tartışmaya başladı. Alkollü olduğu iddia edilen şahıslar, kokoreççi ve arkadaşını darp ettikten sonra cadde kenarındaki yeşil alana götürmek istedi. Cadde üzerinde bulunan Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi önünde çıkan arbedede araçta bekleyen bir kişi tabancayla 2 el ateş açtı.

 

Şahıslar, açılan ateşin ardından tekrar araçlarına binerek bölgeden kaçtı. Kaçarken, “Sizi öldüreceğiz” diye tehdit ettikleri iddia edildi. Durumun ihbar edilmesi üzerine bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Adreste incelemelerde bulunan ekipler, olaya karışan araçları da bularak inceleme yaptı. 2 el ateş edilmesi sonucu kovanlardan biri Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi önünde bulunurken biri ise kaçtıktan sonra bulunan araçlardan birinin içinde tespit edildi. Öte yandan kaçan şahıslardan birinin düşürdüğü kol saati de bölgede bulundu. Olay yerinde ve çevrede çalışmalar yürüten polis ekipleri, olaya karışan 2 aracı bulurken 3 şüpheli şahıs da yakalanarak gözaltına alındı.

Konuya ilişkin soruşturma başlatıldı.

"NE BAKIYORSUN?" DİYE TARTIŞTIKTAN SONRAKİ GECE 2 ARABAYLA GELİP TERÖR ESTİRDİLER ÖNCEKİ GECE TARTIŞTIKLARI KİŞİLERİ AYNI YERDE BULUP ATEŞ AÇTILAR
Kocaeli’nin Körfez ilçesinde 6-7 kişilik bir grup, önceki gece tartıştıkları kokoreççi ve arkadaşının bulundukları yere 2 arabayla geldi. Şahıslar önce darp edip sonra 2 el ateş açarak bölgeden kaçtı.
Kocaeli’de “Ne bakıyorsun?” diye tartıştıktan sonraki gece 2 arabayla gelip terör estirdiler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir