Kocaeli’de uyuşturucu tacirlerine operasyon!

kocaeli uuyşruucu baskın
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocaeli Gazeteleri… Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Gölcük ve Körfez ilçelerinde yapılan 2 farklı operasyonda 9 şüpheli şahıs gözaltına alınırken, adreslerde yapılan aramada uyuşturucu maddeler ve ruhsatsız silahlar ele geçirildi.

Gölcük ve Körfez ilçelerinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu ticaretiyle mücadele çerçevesinde gerçekleştirdikleri operasyonlarda büyük bir başarı elde etti. Yapılan operasyonlar sonucunda 2 ayrı olayda toplam 9 şüpheli şahıs yakalanarak adli makamlara sevk edildi. Operasyon ve uygulamalar neticesinde ise 124 gram sentetik kannabinoid, 15 gram metamfetamin, 2 bin 400 Türk Lirası, 1 adet tüfek, 1 adet tabanca, 25 adet fişek ele geçirildi. Yakalanan 7 şüpheli şahıs, haklarında TCK 191 çerçevesinde işlem yapıldıktan sonra serbest bırakıldı. Uyuşturucu madde ticareti şüphesiyle yakalanan A.R.Y. ve Ö.A. ise adli makamlara sevk edilmelerinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KOCAELİ'DE NARKOTİKTEN 2 FARKLI UYUŞTURUCU OPERASYONU
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Gölcük ve Körfez ilçelerinde yapılan 2 farklı operasyonda 9 şüpheli şahıs gözaltına alınırken, adreslerde yapılan aramada uyuşturucu maddeler ve ruhsatsız silahlar ele geçirildi.
Kocaeli’de uyuşturucu tacirlerine operasyon!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir