Şahin Talus memurları aşağılayan AKP’li meclis üyesinden açıklama isteyecek

şahin talus
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocaeli Gazeteleri… AKP Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus, memurlara alenen hakaret eden AKP’li meclis üyesi İrfan Kurt hakkında açıklama yaptı.

 

Kocaeli Haber… Kocaeli Büyükşehir AKP meclis üyesi İrfan Kurt memurların zam isteği hakkında yaptığı açıklamada: “MEMUR-SEN BAŞKANI; ülkenin tapusunu verelim size ne dersin? Alın terinden tasarruf olmazmış. Ulan tarla mı kazıyorsunuz? Ne alın teri? Devlet dairelerine gelince sanki yaylaya gitmiş gibi oluyoruz. Klimalar gürül gürül çalışıyor. ALLAH’tan korkmuyorsanız bari kuldan utanın. Bir de utanmadan disiplin affı istiyormuşsunuz. Zaten millete karşı lakayt ve baştan savma davranış ile disiplinsizlik almış başını gidiyor. Vatandaşa bir sor bakalım devlet dairelerinden aldığı hizmetten memnun mu?” dedi.

 

İZAHATİ İSTENECEK

AKP Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus ise konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı: “Kandıra Belediyesi Meclis Üyesi arkadaşımızın Kamu Çalışanlarımız hakkında yapmış olduğu talihsiz beyanatı taaccüple takip ettik.

 

Bütün kamu çalışanlarımızın emeği, alın teri, mücadelesi kutsaldır ve emeğe saygı bizim siyasetteki en büyük şiarlarımızdandır.

 

Bir anlık refleks ve boşlukla yapılan bu açıklama asla kabul edilemez. Bu mühmelat beyanattan kendisinin de mahzun olduğu malumumuz olmakla beraber konunun geniş çaplı bir izahını muhakkak isteyeceğiz.

 

Kuruluşumuzdan bu yana olduğu gibi tüm emekçilerimizin en büyük hamisi olmaya devam edecek, kimsenin kutsal olan alın teri ile verilen emeği hafife almasına müsaade etmeyeceğimizi kamuoyunun bilgisine arz ederiz. “

Şahin Talus memurları aşağılayan AKP’li meclis üyesinden açıklama isteyecek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir