Sakarya’da ağaca bağlı köpeğe bu yüzden kurşun yağdırmış!

sakarya köpek kurşun
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocaeli Gazeteleri…  Sakarya’nın Karasu ilçesinde bir şahıs, tartıştığı eğlence mekanı sahibinin ağaca bağlı köpeğine bir şarjör mermi sıktı. Köpeğin can çekiştiği dehşete düşüren o anlar, güvenli kamerasınca saniye saniye kaydedildi.

Kocaeli Haber… Sakarya’nın Karasu ilçesinde ağaca bağlı köpeğin kurşun yağdırılarak öldürüldüğü olaya ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı. Köpeğin arkadaşına saldırdığını öğrenen eğlence mekanı sahibi M.O., saldırıdan yaklaşık 8 dakika sonra dehşete düşüren olayı gerçekleştirdi. Köpeğin vatandaşa saldırı anı ve M.O. tarafından vurulduğu anlar güvenlik kamerasına yansırken, köpeğin sahibi de gözaltına alındı.

Olay, 3 Temmuz Pazartesi günü meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Karasu ilçesi Yunus mevkii olarak bilinen bölgede İ.K.’ye ait eğlence mekanının önünde bulunan ağaca bağlı yasak ırklı köpek, yoldan geçen bir vatandaşa saldırdı. Saldırıya uğrayan kişi ise olayın yaşandığı mekanın hemen yanında bulunan diğer eğlence mekanına giderek sahibi olan M.O.’ya durumu anlattı. Yaşanan olaya sinirlenen M.O., saldırıdan yaklaşık 8 dakika sonra bölgeye gelerek, tabanca ile köpeğe kurşun yağdırdı.

 

Köpeğin vatandaşa saldırdığı ve M.O.’nun olayı gerçekleştirdiği anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, ağaca bağlı köpeğin yoldan geçen vatandaşa saldırdığı anlar yer aldı. Görüntülerin devamında ise saldırıdan yaklaşık 8 dakika sonra M.O. isimli şahsın bölgeye gelerek köpeğe ateş açtığı görüldü.

 

Öte yandan, olayın ardından köpeği öldüren M.O.’nun yanı sıra yasaklı ırk olarak bilinen köpeğin sahibi İ.K.’nin de gözaltına alındığı öğrenildi. Konuya ilişkin iki kişinin de gözaltı süreci devam ediyor.

Haber :   Kocaeli’de küçük çocuğun ölümüne sebep olan özel halk otobüsünün sürücüsü yakalandı

 

Sakarya’da ağaca bağlı köpeğe bu yüzden kurşun yağdırmış!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir