1. Haberler
  2. Siyaset
  3. Yusuf Arıkan: Eninde sonuna gideceksiniz

Yusuf Arıkan: Eninde sonuna gideceksiniz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yusuf Arıkan beyanatını yazılı basın açıklaması ile yaptı. Rant kapısı başlığı ile paylaşılan açıklamanın satır başlıkları şu şekilde

“ÜCRETLER UÇMUŞ GİDİYOR”

“Son günlerde sosyal medya, iktidar seviciliği yapmayan tv kanalları ve yazılı basından da takip ettiğimiz üzere hava limanlarında oluşan önce peşkeş çekip sonra önleyemedikleri rantın sonuçlarını maalesef şaşırarak ve üzülerek takip ediyorum. Yiyecek, içecek ve transfer ücretleri tabir yerinde ise uçmuş gidiyor. İktidar mensupları konuyu görmezlikten gelmekle beraber ülkede kontrol kaybedildiğinden müdahalede etmiyor ya da edemiyor.”

“KOCAELİ HALKI BU KENTE İHANETİNİZİ UNUTMAYACAK”

“Konu sadece İstanbullun her iki yakasında ve diğer illerimizde bulunan hava limanlarındaki fiyatlar ile alakalı değil. Konu direkt olarak Kocaeli’miz ile alakalı. Sorunumuz ilimizde bulunan cengiz Topel havalimanının kullandırılmayıp, insanları 1 saat mesafede Sabiha gökçen havalimanına yönlendirmeye çalışmaları ve Kocaeli de 1 hava limanına ne gerek var seklinde açıklamaların yapılmasıdır. Kocaeli halkı bu kente ihanetinizi unutmayacak.”

“KOCAELİ HALKINA İHANET EDEMEZSİNİZ”

“İktidarın bu kentteki vekilleri ne yapmaktadır. 2 milyonu aşkın nüfusa sahip Kocaeli kentini temsil edemiyorsunuz. Kocaeli’miz, şehrimiz bu ülkenin en önemli dinamik yapılarındandır. Ülkemizin sanayi, üretim, ihracat, ithalat yükünün büyük kısmını Kocaeli’miz taşımaktadır. Bu kent kendisine ve halkına yakışan bir uluslararası aktif havalimanını hak etmektedir. İstanbullun hava limanlarını peşkeş çektiklerinizin para kazanması için Kocaeli halkına ihanet edemezsiniz. İktidarın Kocaeli vekilleri Kocaeli halkına yakıştırmadığınız çok gördüğünüz görmezden geldiğiniz isteklerin karşılığı olarak Kocaeli de sizlere hak ettiğiniz kadar değer vererek seçim sandıklarındaki pusulalarda sizleri görmezden gelecek tıpkı sizlerin Kocaeli’ yi görmezden geldiğiniz gibi.”

“BU KENTE İHANET EDİYORSUNUZ”

“Bu halka hizmet sizlere ağır geliyor. Taşıyamıyorsunuz bu sorumluluğu. En kısa zamanda halkımızla beraber Demokrat parti olarak taşıyamadığınız omuzlarınızda yük gördüğünüz Kocaeli’mizi temsil etme hakkını sizlerden alarak; bu kentin sorunlarını dile getirebilen çözen görevini sonuna kadar hak eden, sorumluluklarını bilen ve Kocaeli’nin sorunlarını sizlerin gördüğü gibi bir yük olarak görmeyen şehrimizi gururla temsil edebilecek bu kentin insanlarına teslim edeceğiz. Bu kente ihanet ediyorsunuz, temsil edemiyorsunuz olmuyor. Gideceksiniz!”

Yusuf Arıkan: Eninde sonuna gideceksiniz
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir